מבחר איכותי של צמחי מרפא סינים

בראן פארמה תוכלו למצוא מבחר גדול של צמחי מרפא סינים המוצעים בפורמולות, מיצויים יבשים ונוזליים וכצמחי חליטה. צמחים אלו ששימשו מרפאים סיניים מזה אלפי שנים לצרכים ובעיות רפואיות, תועדו בכתב באופן מפורט ומדויק ספרי רפואה רבים, תוך מעקב קליני רב דורי. כיום הם מוצעים על ידינו בהתבסס על מחקרים אלו עם פורמולת ומרשמים מסורתיים ועכשוויים.

גישת טיפול סינית בצמחי מרפא

גישת טיפול סינית בצמחי מרפא מתבססת על תפיסות הרואות את הגוף כמהות אחת שלמה ומורכבת, המושפעת מסביבתה הפנימית והחיצונית לחיוב או לשלילה. בין היתר, בריאות האדם מושפעת ממצבו הרגשי, פעילותו הגופנית, תזונתו, מזג אוויר ותכונות מולדות. כפועל יוצא מכך, שימוש בצמחי מרפא מיועד לסייע באיזון תפקודו של האדם באופן הרמוני. יעדים אלו מושגים על ידי אבחון מצבו של המטופל ובחירת סוג צמחי מרפא, אופן שילובם והכנתם, ומינונם המתאים.

צמחים המשמשים ברפואה הסינית

תחת הכותרת צמחי מרפא סינים קיימים למעשה אלפי סוגי צמחים, מהם כמה מאות שכיחים בשימוש. צמחים אלו נחלקים לסוגים שונים בהתאם לאופן פעולתם במונחי הרפואה הסינית, כדוגמת מחזקי דם, מסלקי חום, מווסתי צ'י, מרגיעי נפש או מחזקי יין. כמו כן, הצמחים מוגדרים בהתאם למידת החום שהם מעוררים בגוף, אם חם או קר, בהתאם לטעמם וגם על פי השפעת הצמח על המרדיאנים.

הזמנת צמחי מרפא סינים

צמחי מרפא סינים איכותיים ומקצועיים מוצעים לרכישה און ליין דרך האתר המאובטח שלנו. בנוסף, ניתן לבצע הזמנות ולקבל עוד מידע וייעוץ בנושא על ידי הגעה לחנות שלנו בראשל"צ או באמצעות יצירת קשר עם ראן פארמה בטלפון 2225 03-910.