שמנים אתריים טהורים ואיכותיים

בחנות צמחי המרפא המקצועית והמובילה של ראן פארמה מוצע מגוון רחב ל שמנים אתריים למכירה. מדובר במבחר עשיר, איכותי ומשובח של שמנים המתאימים לקשת רחבה של צורכי טיפול ומשמשים כחלק מתערובות שמנים, כתוספת לאמבט, לצורכי עיסוי רפואי וקוסמטי, או לשימוש באמצעות מכשיר אדים או מבער. אנו מציעים לקהל לקוחותינו הפרטי והמקצועי שמנים אתריים במחירים משתלמים וכדאיים במיוחד, עם מערך הזמנות און ליין ואפשרות למשלוח עד הבית.

ארומתרפיה ושמנים אתריים

שמנים אתריים שאנו משווקים ומוכרים עשויים משמני צמחים טבעיים וטהורים ללא כימיקלים, המוכנים מחלקים שונים של צמחי מרפא לרבות פרחים, שורשים, עלים, שרף, גזעים וזרעים, ומתבססים על שיטת הריפוי ארומתרפיה. זוהי שיטת ריפוי הדוגלת ביכולת הריח והארומה לשפר את איכות החיים, ליצור הרמוניה ואיזון, ולחזק את גופנו, נפשנו והרגשתנו, כאשר השמנים נספגים בגוף האדם דרך הרחה, העור ונשימה. מדובר בשיטת ריפוי עתיקת יומין הקיימת כבר אלפי שנים ואשר שימשה בעיקר לצורכי ריפוי ובטקסים רוחניים. השיטה התבססה וזכתה להגדרה מקצועית במאה העשרים על ידי הכימאי גאטפוסה אשר חקר את השפעתם של שמנים אתריים ויכולות הריפוי הביוכימיות וההוליסטיות שלהם.

השפעתם של שמנים אתריים

שמנים אתריים הם בעלי השפעה על מערכות פיזיות ומנטאליות רבות, המשתנות בהתאם לסוג השמן ותכונותיו. בין היתר, שמנים אלו משפרים מצב רוח ויצירת רוגע, מסייעים להירדם ושומרים על שינה טובה ורציפה, מקלים על חרדות, פחדים, כעס ומתח, מקלים על מצבים של היפראקטיביות ומסייעים בקשב וריכוז. מנגד, ישנם שמנים התורמים לערנות והמרצה, ומעלים את רמת החיונית והאנרגיה שלנו. בנוסף, לשמנים יש גם השפעות גופניות שונות לרבות חיזוק מערכת החיסון, התמודדות מול דלקות ,סיוע בקשיי נשימה, שיפור תפקודה של מערכת העיכול, ושיכוך כאבים מסוגים שונים כמו כאבי ראש, בטן ושרירים. השמנים האתריים גם תורמים לטיפול בעור הפנים והגוף, מעודדים התחדשות תאים ורקמות ומטפלים במגוון בעיות עור.

הזמנת שמנים אתריים

המעוניינים ברכישת שמנים אתרים איכותיים עבור מחיר מצוין מוזמנים לקנותם ישירות דרך האתר המאובטח שלנו. לביצוע רכישות ולקבלת מידע נוסף ניתן להגיע אל החנות שלנו בראשון לציון, או ליצור קשר עם ראן פארמה בטלפון 2225 03-910.