Loading...

שמן אתרי עץ התה האוסטרלי

שמן אתרי עץ התה מומלץ כעזרה ראשונה בכל בית. לטיפול בפטרת צפורניים, באקזמות, יבלות, אקנה, עקיצות, כוויות וחתכים, הרפס. מומלץ לדלקות וגירויים בדרכי השתן והמין, מחזק את המערכת החיסונית. כמו כן מסייע באבעבועות רוח , תפרחת חיתולים ועוד.

פורמט

שמן אתרי

מינון ואופן שימוש

הערות מיוחדות-יש למהול השמן בשמן נושא או במים לפני השימוש. עלול לגרום רגישות המתבטאת באדמומיות. לא להשתמש בזמן טיפולים המדכאים את המערכת החיסונית. יישום השימוש: הוספה לתערובות למריחה מקומית לשטיפה וגינלית לגירגור ושטיפה אורלית לקומפרסים ואמבטיה לנידוף במב

תכולה

10 מ"ל

מחיר לצרכן

₪34.00

הרכב צמחים

 • איסטיס הצבעים - שורש (Indigo)
  שם עברי איסטיס הצבעים - שורש
  שם עממי Indigo
  שם סיני Ban Lan Gen
  שם בוטני Isatis tinctoria

  האיסטיס הינו שיח פרחוני גדול הצמח משתייך למשפחת המצליבים. פריחתו הצהובה והמרהיבה מתפרסת באופן חופשי על חלקו העליון של השיח המגיע עד למטר וחצי בשיאו. מבנהו מיוחד בעל גבעול חזק העולה גבוה שבבסיסו ישנם עלים גדולים ורחבים ולאורכו המרכזי והעליון יוצאים עלים קטנים ושעירים בעלי גוון ירוק – אפור. בגבעול יוצאים מספר רב של ענפים דקים שצבעם משתנה לצהוב ועלים מספר רב של תפרחות מרוכזות וצהובות.   אזור גידולו הטבעי של האיסטיס הוא באזורי הקווקאז, מערב אסיה ומרכז אסיה ועד מזרח סיביר. כיום הוא מגודל בסין, טיוואן, יפן, גרמניה, הולנד וצרפת. השימוש באיסטיס הולך אחורה בזמן אל ההרבלוגיה הסינית בה נעשה שימוש שונה בין עליו התחתונים של האיסטיס הקרויים DA QING YE לבין שורשו של הצמח הקרוי BAN LAN GEN. כיום שורש הצמח הינו אחר הצמחים המעוררי עניין בקרב הרפואה המערבית והמחקר המדעי לאור הממצעים החיוביים שלו לטפל ולייצב מצבים קרצינוגנים או רעילות גבוהה בגוף האדם.  

  קרא עוד
 • אגוז החמאה (Butternut Bark)
  שם עברי אגוז החמאה
  שם עממי Butternut Bark
  שם סיני
  שם בוטני Juglans cinerea

  אגוז החמאה הינו עץ אדיר ממדים המיתמר עד ל 40 מטר בשיאו וחי יותר מ 100 שנה. אזור גידולו הטבעי הוא מעל גבהים של 1500 מטר והוא נפוץ בכל חלקה הצפון מזרחי של ארצות הברית . פירותיו הם אגוזי החמאה הפורחים תחילה כפרחים בגוונים של צהוב ירוק ( כ 6 על כל קצה ענפיף) ומהם גדלים מספר זהה של אגוזים המופעים בתוך תרמיל ירקרק שגודלו כ 4 ס"מ ועם בשלותם צבעו משתנה לאפרפר. הייחודיות של עץ אזוז הימאה , בשונה מחבריו למשפחת באגוזים, היא העבודה שהוא עץ קשיח ועמיד מאוד ואף נחשק בתעשיית העץ העולמית. רפואת הצמחים המסורתית (אינדיאנים של צפון אמריקה הישנה) מייחסת לאגוז השפעה חיובית על תפקודי הכבד וניקוי של הכבד, מערכת העיכול (בעיקר המעיים) ושיפור זרימת הדם הפורטלית (כבדית). בהרבליזם הקליני המודרני מיוחסת לצמח עוצמת פעילות בינונית, והוא משמש בעיקר לטיפול בתולעי מעיים ובעצירות כרונית.  

  קרא עוד
 • אגוז שחור ( Walnut)
  שם עברי אגוז שחור
  שם עממי Walnut
  שם סיני
  שם בוטני Juglans nigra

  עץ האגוז השחור הינו עץ גבוהה מימדים המגיע בממוצע לגבהים של 35 מטרים ולעיתים יותר. בדומה מאוד לבני משפחתו האגוזיים הוא מיתמר על גזע חזק ותמיר ורק בשלישו העליון מתחיל להוציא ענפים, עלים, פרחים ופירות. צבעו של הגזע (בעיקר בחלקו התחתון) הוא בעל גוון שחור – אפור כהה. עליו צומחים בקבוצות של כ 20 עלים על ענפיף קטן היוצא מחלקיו החיצוניים של הענפיף וגדלים אחד מול השני . העלים ירוקים ומחודדים בעלי מבנה מעט קעור ותחתיהם מתפתחים וגדלים הפרחים ופרי האגוז. אזור גידולו הטבעי של האגוז השחור נמצא בחלקה הצפון מזרחי של ארצות הברית ומגיע עד טקסס בדרום מערב. ברפואת הצמחים המסורתית של ילידי צפון אמריקה השתמשו בחלקים שונים של הצמח – עלים , קליפה ,פירות. כיום ברפואת הצמחים המודרנית שלנו נהוג להשתמש בקליפה הטריה הירוקה של הפרי. ברפואת הצמחים המודרנית מיוחסת לצמח עוצמת פעילות בינונית, והוא משמש בעיקר לטיפול בתולעי מעיים ובעצירות כרונית.  

  קרא עוד
 • תויה מערבית (Tree Of Life)
  שם עברי תויה מערבית
  שם עממי Tree Of Life
  שם סיני
  שם בוטני Thuja occidentalis

  תויה מערבית הינו עץ ממשפחת המחטיים הנפוץ בצפון אמריקה. ברפואת הצמחים המודרנית נחשבת התויה לאחד הצמחים היעילים ביותר לטיפול בזיהומים ויראליים כמו גם לטיפול בגידולים סרטניים. עוצמת פעילותה חזקה, ויש לנהוג זהירות בשימוש בה.  

  קרא עוד

לייעוץ ויצירת קשר עם מטפל מוסמך

03 910 2225 התקשרו או שלחו הודעה

הערה משפטית

ידע זה אינו מהווה התוויה רפואית ו/או תחליף לכל טיפול רפואי אחר. על אף שלא ידוע על תופעות לוואי משימוש בשמן אתרי עץ התה האוסטרלי , השימוש בו הוא על אחריות המשתמש בלבד, בכל שאלה רפואית על המשתמש להיוועץ ברופא המטפל