Loading...

פיור הרבס ציפורני השטן

פיור הרבס ציפורני השטן מוריד רמות שומנים/כולסטרול בדם, ממריץ ייצור מרה והפרשתה, ממריץ מרה, משכך כאבים, נוגד דלקת.

פורמט

חליטות (צמח יבש)

מינון ואופן שימוש

תכולה

50 גרם

מחיר לצרכן

₪36.00

הרכב צמחים

 • איסטיס הצבעים - שורש (Indigo)
  שם עברי איסטיס הצבעים - שורש
  שם עממי Indigo
  שם סיני Ban Lan Gen
  שם בוטני Isatis tinctoria

  האיסטיס הינו שיח פרחוני גדול הצמח משתייך למשפחת המצליבים. פריחתו הצהובה והמרהיבה מתפרסת באופן חופשי על חלקו העליון של השיח המגיע עד למטר וחצי בשיאו. מבנהו מיוחד בעל גבעול חזק העולה גבוה שבבסיסו ישנם עלים גדולים ורחבים ולאורכו המרכזי והעליון יוצאים עלים קטנים ושעירים בעלי גוון ירוק – אפור. בגבעול יוצאים מספר רב של ענפים דקים שצבעם משתנה לצהוב ועלים מספר רב של תפרחות מרוכזות וצהובות.   אזור גידולו הטבעי של האיסטיס הוא באזורי הקווקאז, מערב אסיה ומרכז אסיה ועד מזרח סיביר. כיום הוא מגודל בסין, טיוואן, יפן, גרמניה, הולנד וצרפת. השימוש באיסטיס הולך אחורה בזמן אל ההרבלוגיה הסינית בה נעשה שימוש שונה בין עליו התחתונים של האיסטיס הקרויים DA QING YE לבין שורשו של הצמח הקרוי BAN LAN GEN. כיום שורש הצמח הינו אחר הצמחים המעוררי עניין בקרב הרפואה המערבית והמחקר המדעי לאור הממצעים החיוביים שלו לטפל ולייצב מצבים קרצינוגנים או רעילות גבוהה בגוף האדם.  

  קרא עוד
 • אגוז שחור ( Walnut)
  שם עברי אגוז שחור
  שם עממי Walnut
  שם סיני
  שם בוטני Juglans nigra

  עץ האגוז השחור הינו עץ גבוהה מימדים המגיע בממוצע לגבהים של 35 מטרים ולעיתים יותר. בדומה מאוד לבני משפחתו האגוזיים הוא מיתמר על גזע חזק ותמיר ורק בשלישו העליון מתחיל להוציא ענפים, עלים, פרחים ופירות. צבעו של הגזע (בעיקר בחלקו התחתון) הוא בעל גוון שחור – אפור כהה. עליו צומחים בקבוצות של כ 20 עלים על ענפיף קטן היוצא מחלקיו החיצוניים של הענפיף וגדלים אחד מול השני . העלים ירוקים ומחודדים בעלי מבנה מעט קעור ותחתיהם מתפתחים וגדלים הפרחים ופרי האגוז. אזור גידולו הטבעי של האגוז השחור נמצא בחלקה הצפון מזרחי של ארצות הברית ומגיע עד טקסס בדרום מערב. ברפואת הצמחים המסורתית של ילידי צפון אמריקה השתמשו בחלקים שונים של הצמח – עלים , קליפה ,פירות. כיום ברפואת הצמחים המודרנית שלנו נהוג להשתמש בקליפה הטריה הירוקה של הפרי. ברפואת הצמחים המודרנית מיוחסת לצמח עוצמת פעילות בינונית, והוא משמש בעיקר לטיפול בתולעי מעיים ובעצירות כרונית.  

  קרא עוד
 • אצת למינריה (Kelp)
  שם עברי אצת למינריה
  שם עממי Kelp
  שם סיני Kun Bu
  שם בוטני Laminaria spp

  אצת הלמינריה הינה אמת ים הנפוצה בחופיו של האוקיינוס האטלנטי. מראה האצה הינו שטוח והיא בעלת גוונים חומים בהירים ברובה. שורש הצמח הינו קטן ביחד לגודולו של בצמח ולכן הוא מרבה לצמוח באזורים סלעים בהן השורש נאחז היטב. השיח משתרע כשיח נמוך עם 5-7 זרועות של עלים המגיעים עד מטר וחצי לערך. האצה רירית וכן היא נקטפת ומיובשת היטב לפני שנעשה בה שימוש למטרות רפואיות או למאכל. ברפואת הצמחים המודרנית נחשבת האצה לצמח בעל עוצמת פעילות מתונה, המותווה לטיפול בבעיות הנובעות מתת-פעילות של בלוטת התריס, ולתמיכה בתהליכי הרזיה.  

  קרא עוד
 • דבשה רפואית (Melilot)
  שם עברי דבשה רפואית
  שם עממי Melilot
  שם סיני
  שם בוטני Melilotus officinalis

  דבשה רפואית הינו שיח פרחוני צהבהב השייך למשפחת הפרפרניים. למרות שפרחיו מלבלבים פעם בשנה באביב או בתחילת הקיץ הוא ירוק כמעט כל ימות השנה. הוא מגיע לגודל של עד 2 מטרים בשיא פריחתו ואוהב מאוד לגדול באזורים עם אדמה גירית של ה P.H  נע מעל 6.5. אזור הגידול הטבעי של הדבשה הרפואית הוא באירופה, רחבי אסיה וצפון אמריקה. בארצנו (בעיקר בהרי ירושלים וצפון הנגב ) גדל המין דבשה לבנה ( Melilotus albus) גדל בר בישראל ומשמש למטרות רפואה דומות. הצמח מוזכר בהיסטוריה של יושבי ארץ ישראל (התורכית והבריטית בעיקר) שצמח רפואי שעשו בו שימוש לטיפול במצבים דוגמת בחילות והקאות, דלקות עיניים, כאבי מחזור, וחיוורון. ברפואת הצמחים המודרנית הוא משמש בעיקר לטיפול בהפרעות עיכול ובבעיות של קרישתיות יתר של הדם. עוצמת פעילותו מתונה.  

  קרא עוד

לייעוץ ויצירת קשר עם מטפל מוסמך

03 910 2225 התקשרו או שלחו הודעה

הערה משפטית

ידע זה אינו מהווה התוויה רפואית ו/או תחליף לכל טיפול רפואי אחר. על אף שלא ידוע על תופעות לוואי משימוש בפיור הרבס ציפורני השטן, השימוש בו הוא על אחריות המשתמש בלבד, בכל שאלה רפואית על המשתמש להיוועץ ברופא המטפל .