Loading...

Total Curcum mix Formula

תערובת אבקות מרוכזות(אקסטרקטים), לתמיכה במערכות הגוף ולשיפור איכות החיים. ההרכב מבוסס על שלושה מיני כורכום, פלפל שחור וזנגביל לשיפור הזמינות הביולוגית ומעט סטיביה לשיפור הטעם.

פורמט

תמצית יבשה (אבקה 5:1

מינון ואופן שימוש

כפית מדידה ברבע כוס מים רותחים, פעם עד פעמיים ביום. התוויות נגד והזהרות: התכשיר בטוח לשימוש במינון המומלץ. לאנשים הנוטלים תרופות לדילול הדם, יש להיוועץ ברופא. הריון והנקה: יש להימנע משימוש בתקופה זו.

תכולה

100 גרם

מחיר לצרכן

₪134.99
הוסף לסל

הרכב צמחים

,Curcuma longa ,Curcuma zedoaria ,Curcuma aromatica ,Zingiber officinale ,Stevia rebaudiana .Zanthoxylum
 • זנטוקסילום (Prickly ash)
  זנטוקסילום
  שם עברי זנטוקסילום
  שם עממי Prickly ash
  שם סיני Chuan Jiao
  שם בוטני Zanthoxylum spp

  מין זה של הצמח, ממשפחת הפיגמיים, מוצאו באמריקה הצפונית והוא מקובל בשימוש רפואי במערב. מינים נוספים נמצאים בשימוש רפואי ברחבי העולם. זנטוקסיליום היה מקובל מאד בקרב המרפאים הפיזיומדיקליים של ראשית המאה וגם כיום הוא אהוד בקרב ההרבליסטים הקליניים המודרניים לטיפול במצבים ראומטיים ובבעיות הקשורות לזרימת הדם ההיקפית. עוצמת פעילותו בינונית.  

  קרא עוד
 • סטיביה (Candy leaf)
  סטיביה
  שם עברי סטיביה
  שם עממי Candy leaf
  שם סיני
  שם בוטני Stevia rebaudiana

  הסטיביה הינו שיח קטן קומה השייך למשפחת המורכבים. מקורו בדרום אמריקה אך כיום בעקבות הייחודיות של טעמו המתוק הוא מגודל ברחבי אירופה ומשמש למיצויים נוזליים המשמשים כתחליף לסוכר. עליו שימשו במשך מאות שנים את הילידים בפרגוואי, בברזיל, בארגנטינה ובמדינות נוספות, כממתיק למשקאות המסווה את טעמם המר של צמחים אחרים בתערובות תה. בשנות ה-70 של המאה ה-20 התירו ביפן את ייצורן של תמציות סטיביה ושל מוצרים המבוססים על הגליקוסיד הטהור. לקראת סוף שנות ה-80 היוו מוצרי סטיביה כ-50 אחוז משוק הממתיקים בארץ זו. ל- Sativoside , הגליקוסיד המתוק העיקרי בסטיביה, תכונות פיסיקו-כימיות שלא ניתן למצוא בתחליפי סוכר ובממתיקים מלאכותיים אחרים, דוגמת עמידות בחום ובחומציות וכן אי גרימת תסיסה. כמו כן, החומר אינו מאבד את צבעו בעת חימום. מחקרים שונים הראו שצמח הסטיביה ומוצרים המופקים ממנו מתאימים לשימוש לסובלים מסוכרת וכי הערך הקלורי שלהם שואף לאפס. גם לאחר שנים של שימוש בסטיביה במערב, לא נצפו כל השפעות בלתי רצויות. מחקרי בטיחות שנערכו בצמח העלו מסקנה חד-משמעית, לפיה לצמח ולמוצריו אין השפעה רעלנית כרונית או אקוטית כלשהי, וכי הוא מתאים לשמש כממתיק לבני-אדם. גם מבדקים לאיתור השפעה מוטוגנית של הצמח שללו כל השפעה כזאת. בנוסף לשימוש כממתיק, מחקרים שונים הראו כי הסטיביה מורידה לחץ דם ורמות סוכר בדם. לתמצית הצמח המרוכזת מתיקות הגבוהה פי 300 משל הסוכר והיא מעוטת טעם לוואי ומסיסה במים. ברפואת הצמחים המודרנית נהוג לשלב את תמצית הצמח בפורמולות הכוללות תמציות צמחים בעלות טעם חזק במיוחד, או בפורמולות המיועדות לילדים, על מנת לשפר את טעמו של התכשיר.  

  קרא עוד
 • כורכום (Turmeric )
  כורכום
  שם עברי כורכום
  שם עממי Turmeric
  שם סיני Jiang Huang
  שם בוטני Curcuma longa

  צמח הכורכום שימש למטרות רפואה, כמזון, כתבלין וכפיגמנט במשך אלפי שנים. מקור הצמח בהודו ובדרום מזרח אסיה, וכיום הוא נפוץ בארצות רבות נוספות. הכורכום משתייך למשפחת הזנגביליים, והוא קרוב משפחתם של הג'ינג'ר וההל. ברפואה ההודית המסורתית (איור-ודה) מקובל הכורכום מאוד לטיפול בהפרעות עיכול, לטיהור ולחיזוק כללי, ואילו הסינים מסווגים אותו בעיקר כצמח המחזק ומניע את הדם. ברפואת הצמחים המודרנית נחשב הכורכום לצמח עדין, המתאים לשימוש ארוך טווח ומניעתי לטיפול בטווח רחב של בעיות.           

  קרא עוד

לייעוץ ויצירת קשר עם מטפל מוסמך

03 910 2225 התקשרו או שלחו הודעה