Loading...

Curcuma+Green tea Formula

תערובת אבקות מרוכזות(אקסטרקטים), לתמיכה במערכות הגוף ולשיפור איכות החיים. ההרכב מבוסס על צמחים מגובי מחקר.

פורמט

תמצית יבשה (אבקה 5:1

מינון ואופן שימוש

כפית מדידה ברבע כוס מים רותחים, פעם עד פעמיים ביום. התוויות נגד והזהרות: התכשיר בטוח לשימוש במינון המומלץ. לאנשים הנוטלים תרופות לדילול הדם, יש להיוועץ ברופא. הריון והנקה: יש להימנע משימוש בתקופה זו.

תכולה

100 גרם

מחיר לצרכן

₪134.55
הוסף לסל

הרכב צמחים

מכיל את המרכיבים הבאים: כורכום, גוג'י ברי, סכיזנדרה, זנגביל וסטיביה, לשיפור הטעם.
 • תה ירוק ((Green tea (olong tea )
  תה ירוק
  שם עברי תה ירוק
  שם עממי (Green tea (olong tea
  שם סיני Wu Lu Cha
  שם בוטני Camellia sinensis

  מוצאו של התה הירוק בהודו ובסין. זהו שיח או עץ ירוק עד ממשפחת התאיים, הנפוץ כגידול חקלאי בארצות מוצאו, כמו גם ביפן, בציילון, באינדונזיה, ברוסיה ובארצות נוספות. עץ התה הפראי מתנשא עד לגובה 6 מטר, אך בגידולים המסחריים העצים נגזמים כדי להקל את קטיף העלים וגובהם מגיע לכ-1.5 מטר בלבד. התה הירוק מגיע בעיקר מסין ומיפן ואינו עובר תהליך עיבוד תעשייתי. התה השחור והאדום מיוצרים בהודו, בציילון ובקניה בשיטות של התססה וחימום. תהליך זה משפיע על תכולת והרכב הפוליפנולים בהם ומקנים לתה השחור את ניחוחו הייחודי. סוג תה נוסף, הידוע בשם תה אולונג, עובר התססה חלקית. בסין החלו לשתות תה ירוק במהלך האלף השלישי לפנה"ס. מאוחר יותר זכה המנהג לעידודם של נזירים בודהיסטים, שראו בו תרופה כנגד מזג רע ונעדר איפוק. רק במהלך המאה ה-16 הגיע התה לאירופה, ואילו במאה ה-17 ערכו עמו היכרות גם תושבי רוסיה ומונגוליה. בתקופה זו עלתה בהתמדה הפופולריות שלו בצרפת, בבריטניה ובהולנד. סגולותיו הרפואיות של התה הירוק נודעו כבר במהלך המאה הראשונה לספירה. הוא נחשב למשתן, ממריץ, נוגד רעלים וממריץ עיכול - תכונות שהוכחו במהלך המאה האחרונה גם באמצעות מחקר מדעי. המחקר חשף גם את תכונותיו נוגדות החמצון, נוגדות הסרטן ונוגדות הזיהום המגוונות של הצמח. התה הירוק נחשב לבעל עוצמת פעילות מתונה.  

  קרא עוד
 • אטד פראי (Goji Berry - Wolfberry)
  אטד פראי
  שם עברי אטד פראי
  שם עממי Goji Berry - Wolfberry
  שם סיני Gou Qi Zi
  שם בוטני Lycium barbarum

  פרי האטד (גוג'י ברי) משמש למטרות רפואיות וכן כמזון פונקציונאלי זה למעלה מ- 2300 שנה בסין ובאסיה. זהו שיח יער ממשפחת הסולניים המתנשא לגובה של 1-3 מטרים. מקור הצמח בדרום מזרח אירופה וכן בארצות אסיאתיות דוגמת סין, טיבט ומונגוליה. הפריחה חלה בין יוני לספטמבר בהתאם לקו הרוחב, הגובה מעל פני הים והאקלים. עלי הגביע יוצרים פרח דמוי פעמון צינורי מאונות משולשות, בעוד שעלי הכותרת הינם סגולים בהירים ובגודל ממוצע של כ-1 ס"מ. הפרי הינו ענבה, צבעו כתום בהיר עד אדום, צורתו אליפטית וגודלו 1-2 ס"מ. הפירות מבשילים בין יולי לאוקטובר. הפרי עובר ייבוש איטי בכדי להפכו לראוי למטרות רפואיות וקולינריות. זה מאות בשנים שלפרי יצאו מוניטין ברפואה המסורתית כמאריך חיים ומונע הזדקנות, כמשפר ראייה, כמונע זיהומים ושימושים רבים נוספים. ברפואת הצמחים המודרנית נחשב פרי האטד לבעל עוצמת פעילות מתונה ולצמח נטול רעילות המתאים לשימוש ממושך.  

  קרא עוד
 • שכיזנדרה (Schisandra)
  שכיזנדרה
  שם עברי שכיזנדרה
  שם עממי Schisandra
  שם סיני Wu Wei Zi
  שם בוטני Schisandra chinensis

  השכיזנדרה הינו צמח מרפא המגיע מעולם הרפואה הסינית ומכונה "זרע חמשת הטעמים" על כך שיודע להגיע אל כל טעם בגופינו. זהו עץ יפייפה בעל עלים ירוקים וגדולים, פרחיו בעלי 4 עלי כותרת בגוונים של לבן וצהוב ופירותיו האדומים נתלים על אשכולות פרי גדולים . הצמח משמש במשך אלפי שנים את העוסקים ברפואת הצמחים, בעיקר זו האסייתית: השכיזנדרה נחשבת לצמח מרכזי ברפואה הסינית, היפנית והקוריאנית. מספרים שבימי הקיסרויות של סין, היה הצמח יקר ערך ושימש בידי אנשי המלוכה לשם שמירה על החיוניות והמראה הצעיר. הוא היה אהוד גם על נשות החצר, בשל יכולתו ללחלח ולהגביר רגישותם של האיברים האינטימיים. ברפואה הסינית מוכר הצמח כ"צמח חמשת הטעמים" ויש בו מן האיכויות של כל הטעמים, למרות שהטעם החמוץ הוא הדומיננטי ביותר. תכונה זו מרמזת על פעילותו הרב גונית של הצמח. ברפואת הצמחים המודרנית מיוחסת לצמח עוצמת פעילות בינונית, וגם בה הוא משמש במגוון הרכבים המיועדים למצבים שונים. נהוג לכלול בהרכבים אלה גם את שורש השוש, בכדי למנוע פגיעה ברירית הקיבה בשל חמיצותו הגבוהה של פרי השכיזנדרה.  

  קרא עוד
 • כורכום (Turmeric )
  כורכום
  שם עברי כורכום
  שם עממי Turmeric
  שם סיני Jiang Huang
  שם בוטני Curcuma longa

  צמח הכורכום שימש למטרות רפואה, כמזון, כתבלין וכפיגמנט במשך אלפי שנים. מקור הצמח בהודו ובדרום מזרח אסיה, וכיום הוא נפוץ בארצות רבות נוספות. הכורכום משתייך למשפחת הזנגביליים, והוא קרוב משפחתם של הג'ינג'ר וההל. ברפואה ההודית המסורתית (איור-ודה) מקובל הכורכום מאוד לטיפול בהפרעות עיכול, לטיהור ולחיזוק כללי, ואילו הסינים מסווגים אותו בעיקר כצמח המחזק ומניע את הדם. ברפואת הצמחים המודרנית נחשב הכורכום לצמח עדין, המתאים לשימוש ארוך טווח ומניעתי לטיפול בטווח רחב של בעיות.           

  קרא עוד

לייעוץ ויצירת קשר עם מטפל מוסמך

03 910 2225 התקשרו או שלחו הודעה