Loading...
תערובת אבקות מרוכזות(אקסטרקטים), לתמיכה במערכות השלד והמפרקים ולשיפור איכות החיים. ההרכב מבוסס על צמחים מגובי מחקר.

פורמט

תמצית יבשה (אבקה 5:1

מינון ואופן שימוש

כפית מדידה ברבע כוס מים רותחים, פעם עד פעמיים ביום. התוויות נגד והזהרות: התכשיר בטוח לשימוש במינון המומלץ. לאנשים הנוטלים תרופות לדילול הדם, יש להיוועץ ברופא. הריון והנקה: יש להימנע משימוש בתקופה זו.

תכולה

100 גרם

מחיר לצרכן

₪135.72
הוסף לסל

הרכב צמחים

ומכיל את המרכיבים הבאים: כורכום, בוסווליה, זנטוקסילום, קורידליס וסטיביה, לשיפור הטעם.
 • לבונה (Olibanum)
  לבונה
  שם עברי לבונה
  שם עממי Olibanum
  שם סיני Ru Xiang
  שם בוטני Boswellia spp.

  הלבונה הינו עץ ריחני שמקורו מצפון סומאליה. זהו עץ מעוצה וקוצני שעליו קטנים ומשוננים ולרוב הוא צומח באזורים יבשים על פני אדמה סלעי גיר או לס. השרף אשר מופרש מענפיו וגזעו של העץ הוא החומר שמשמש את רפואת צמחי המרפא המודרנית והסינית. שרף זה והשמן המופק ממנו משמשים זה אלפי שנים כחומר בושם, קטורת וטהרה בתרבויות שונות, בכללן גם המסורת היהודית. במסורת הרפואית ההודית, האיור-ודה, מקובל הצמח לטיפול בדלקות מפרקים, כאשר גם הרפואה הסינית מספרת עליו כמצמח המניע היטב את הדם ומפיג כאב בגידים ורצועות – הצמח נחקר גם ברפואה המודרנית ואכן הוא פיזיולוגית ומדעית כבעל סגולות להקל כאבים מפרקיים וטראומות. ברפואת הצמחים המודרנית נחשבת הלבונה לצמח עדין בעל השפעה מוכחת בטיפול ארוך טווח בדלקות כרוניות בגוף, ובעיקר בדלקות מפרקים.

  קרא עוד
 • זנטוקסילום (Prickly ash)
  זנטוקסילום
  שם עברי זנטוקסילום
  שם עממי Prickly ash
  שם סיני Chuan Jiao
  שם בוטני Zanthoxylum spp

  מין זה של הצמח, ממשפחת הפיגמיים, מוצאו באמריקה הצפונית והוא מקובל בשימוש רפואי במערב. מינים נוספים נמצאים בשימוש רפואי ברחבי העולם. זנטוקסיליום היה מקובל מאד בקרב המרפאים הפיזיומדיקליים של ראשית המאה וגם כיום הוא אהוד בקרב ההרבליסטים הקליניים המודרניים לטיפול במצבים ראומטיים ובבעיות הקשורות לזרימת הדם ההיקפית. עוצמת פעילותו בינונית.  

  קרא עוד
 • קורדיספס (Cordyceps)
  קורדיספס
  שם עברי קורדיספס
  שם עממי Cordyceps
  שם סיני Dong Chong Xia Cao
  שם בוטני Cordyceps sinensis

  פטריות השק מסוג קורדיספס כוללות מעל 680 מינים. פטריית הזחל הסיני הינה פטרייה טפילה שאורכה 4-11 ס"מ, והיא מצויה בהרי סין וההימליה בסביבה קרה ולחה המכוסה עשב ושלג ובגבהים שמעל 3,000 מ'. הפטרייה גדלה לרוב על זחלי העש Hepialus armoricanus. היא נאספת בתחילת הקיץ ביחד עם שרידי גוף הזחל. עם זאת, איסוף הבר קשה לביצוע ולכן רווח גידול הפטרייה בתנאי מעבדה בתרביות תאים עם יעילות קלינית דומה ורעילות פחותה. עוצמת פעילותה הרפואית של פטריית הקורדיספס מתונה והיא נטולת רעילות.

  קרא עוד
 • קורידלית ( )
  קורידלית
  שם עברי קורידלית
  שם עממי
  שם סיני Yan Hu Suo
  שם בוטני Corydalis yanhusuo

  צמח זה הוא קרוב משפחה של פרג האופיום (ממשפחת העשנניים המקורבת למשפחת הפרגיים), והוא מקובל מאד בשימוש ברפואה הסינית המסורתית בעיקר לטיפול בכאב הנובע מתקיעות של צ'י ודם. מועד האיסוף שלו חל בין מאי ליולי, כאשר העלווה יבשה זה מכבר. ברפואת הצמחים המודרנית משמש הקורידלית בעיקר כמשכך כאבים. עוצמת פעילותו הינה כאחוז מעוצמתו של האופיום, בעוד שפעילות האלקלואידים שלה היא כ- 40% מעוצמת פעילותו משככת הכאבים של המורפיום.  

  קרא עוד
 • כורכום (Turmeric )
  כורכום
  שם עברי כורכום
  שם עממי Turmeric
  שם סיני Jiang Huang
  שם בוטני Curcuma longa

  צמח הכורכום שימש למטרות רפואה, כמזון, כתבלין וכפיגמנט במשך אלפי שנים. מקור הצמח בהודו ובדרום מזרח אסיה, וכיום הוא נפוץ בארצות רבות נוספות. הכורכום משתייך למשפחת הזנגביליים, והוא קרוב משפחתם של הג'ינג'ר וההל. ברפואה ההודית המסורתית (איור-ודה) מקובל הכורכום מאוד לטיפול בהפרעות עיכול, לטיהור ולחיזוק כללי, ואילו הסינים מסווגים אותו בעיקר כצמח המחזק ומניע את הדם. ברפואת הצמחים המודרנית נחשב הכורכום לצמח עדין, המתאים לשימוש ארוך טווח ומניעתי לטיפול בטווח רחב של בעיות.           

  קרא עוד

לייעוץ ויצירת קשר עם מטפל מוסמך

03 910 2225 התקשרו או שלחו הודעה