Loading...

ברוכים הבאים לאתר ראן פארמה. השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש המפורטים להלן:

השימוש באתר מעיד על הסכמתכם לתנאי השימוש, לכן קראו אותם בעיון רב. במידה ואינכם מסכימים לתנאים עליכם להימנע מהשימוש באתר. תנאי שימוש אלו עשויים להשתנות בכל עת ללא הודעה מראש.

זכויות קניין

זכויות יוצרים © 2015 ראן פארמה רפואת צמחים מודרנית בע"מ www.ranpharma.com (להלן "האתר").

זכויות יוצרים © 2015 ראן פארמה בע"מ  (להלן "ראן פארמה ").

כל הזכויות שמורות, כולל אך לא רק, מלל, HTML, מצגות, גרפיקה וכן חומר מוצג של צד שלישי.

אין לעשות שימוש פומבי או מסחרי כלשהו בתכני האתר, כולל אך לא רק, העתקה, תקצור, שכפול, פרסום, הוצאה לאור, הכנסת שינויים, מכירה, הפצה, הצגה.

היתר מוגבל

"ראן פארמה" מעניקה היתר מוגבל להציג על מחשב אישי, להדפיס, להוריד ולהשתמש במידע וזאת למטרות שימוש פרטי פנימי, לימודי, לא-מסחרי בלבד, בפרט שישמרו התנאים הבאים:

לא יעשה שינוי של המידע; ישמרו כל הזכויות השמורות והבחנות קנייניות אחרות; כולל ציון מקור המידע.

ללא הגבלת הנ"ל, אין להשתמש בכל מידע למטרות מסחריות או לכל הצגה פומבית (מסחרית או לא מסחרית).

כולל כל מידע או אזכור בתוך כל מידע, מוצר או שרות שהנך יוצר, מפיץ או מספק.

העתקה או העברה של כל מידע לתוך אתר אינטרנט שלך או כל אתר אינטרנט או שרת.

התכנים שבאתר אינם מהווים תחליף לאבחון וייעוץ מקצועי.

המידע המופיע באתר מיועד להרחבת הידע האישי וההבנה הכללית בלבד כך שתוכלו להיות שותפים פעילים בשמירה על בריאותכם ואיכות חייכם,

אולם המידע אינו מתיימר להיות ואינו מהווה תחליף לאבחון או טיפול, להנחיה רפואית, חוות דעת רפואית, או תחליף להתייעצות עם רופא מומחה.

אין להשתמש במידע המופיע באתר לצורך אבחון או טיפול בבעיות בריאותיות. המידע באתר הינו כללי מטבעו ואינו ספציפי אליך.

אין לבצע החלטה בנוגע לטיפול ו/או צמחי מרפא ו/או תרופה בהתבסס על המידע המופיע באתר. כל החלטה בנוגע לבריאותכם, לטיפול ו/או צמחי מרפא ו/או תרופה צריכה להיעשות באמצעות יעוץ עם מטפל מקצועי ומוסמך בתחום הבריאות. תמיד חפשו ייעוץ רפואי מקצועי מהרופא או ממטפל מוסמך בכל שאלה הנוגעת למצבכם הרפואי.

גבולות האחריות

המידע התכנים והשירותים המופיעים באתר ניתנים "כמות שהם" (as is) ו/או "כפי זמינותם" (as available) וללא אחריות מכל סוג שהוא בנוגע לאתר או למידע המופיע בו.

האתר יעשה כל מאמץ על מנת לספק מידע מדויק, למרות זאת האתר מתנער בזאת מכל אחריות מפורשת ו/או מכללא לגבי השימוש באתר, לרבות כל אחריות בנוגע לאיכות, דייקנות, שלמות, עדכניות או התאמה למטרה ספציפית של המידע באתר או של כל מוצר או שרות המוזכרים באתר, לנזקי חומרה ו/או תוכנה הנובעים מווירוסים ומכל שימוש באתר, לנזקים הנובעים מכל שימוש במידע המופיע באתר. אתר זה עשוי להכיל אי-דיוקים, טעויות דפוס, או שגיאות אחרות. האתר אינו מקבל על עצמו שום התחייבות לעדכן את המידע או להודיע על התפתחות נוספת בנוגע לתחומים המוזכרים.

המידע עשוי להשתנות מעת לעת ללא הודעה. האתר לא יישא בחבות או באחריות כלשהם לאי אילו נזקים שיגרמו בקשר לתכני או שירותי האתר.

לא תהיה למשתמשים כל תביעה, דרישה או טענה, מכל סוג שהוא כלפי האתר ו/או המרכז ו/או בעליו של האתר ו/או כלפי צוות היועצים, העורכים והכותבים המשתתפים בעריכתו.

קישורים

אתר זה עשוי להכיל קישורים לאתרי אינטרנט אחרים. המרכז אינו אחראי לתכנים של אתרים מקושרים אלו ולא אחראי לנכונות או להתאמה של המידע המופיע באתרים אלו. הכללה של הקישורים באתר אינו מצביע על תמיכה של האתר באתרים המקושרים. השימוש בקישורים הינו באחריות המשתמש.

אזכור לכל מידע, מוצר או שרות של צד שלישי באתר או באתרים המקושרים, אין משתמע מכך תמיכה/אישור מצד האתר.

שמירה על פרטיות המשתמש

אתר www.ranpharma.com מתחייב בזאת לשמור על פרטיותכם. הפרטים שיתקבלו מכם באתר ישמשו אותנו לצרכים סטטיסטיים שונים, ובתנאי שפרטים אלו לא יזהו אתכם אישית. כל מידע אישי אשר ישלח אלינו באמצעות טופס "צור קשר" יישאר חסוי בהתאם לחוק הסודיות הרפואית. לעולם לא נשתמש בדואר האלקטרוני שלכם חוץ מאשר לשלוח אליכם את הניוזלטר שלנו או להשיב על שאלותיכם שנשלחו אלינו באמצעות טופס "צור קשר".

זכותכם בכל עת להסיר את פרטיכם מרשימת התפוצה של האתר באמצעות לחיצה על הקישור "הסרה מרשימת התפוצה" שיופיע בעת קבלת הניוזלטר בדואר האלקטרוני.

הסכם זה כפוף לדיני מדינת ישראל. הנכם מסכימים בזאת כי לבתי המשפט בתל-אביב-יפו תהיה סמכות השיפוט הבלעדית.

אחריות מקצועית

ידוע לכל שהכנת הרכב צמחי בבית המרקחת נעשית בדיוק ע"פ הזמנת המטפל\ת. חברת ״ראן פארמה״ אינה אחראית להתאמת הרכב הצמחים או כל אחד ממרכיביו למטופל/ת ולא לתוצאות הטיפול כתוצאה משימוש בו או באחד ממרכיביו.

ראן פארמה רפואת צמחים מודרנית בע"מ ח.פ – 515122786

 

אזהרה: חב' ראן פארמה בע"מ עושה כל מאמץ להביא בפני הקורא והמשתמש באתר מידע עדכני ומדויק. מבלי לגרוע באמור לעיל, המידע הנכלל באתר ו/או בכל עלון ו/או אמצעי פרסומי אחר של החברה ו/או מידע שנמסר ע"י נציגינו הינו מידע לידיעה בלבד ואינו מחליף בשום אופן ייעוץ רפואי ו/או יעוץ ע"י מטפל מוסמך.  לצורך טיפול עצמי או טיפול באדם אחר יש להיוועץ ברופא או מי שהוסמך לתת ייעוץ רפואי ו/או מטפל מקצועי. שימוש בצמחים או במוצרים אחרים המתוארים באתר זה מחייב במקרים מסוימים שיקול דעת רפואי ו/או התייעצות עם מטפל מוסמך ועל כן יש להיוועץ במומחה מתאים. יובהר כי המוצרים הנזכרים באתר אינם תרופות ואולם על המשתמש להיוועץ בגורמים מוסמכים כאמור. חב' ראן פארמה בע"מ ו/או מי מטעמה אינם אחראים לכל מקרה של שימוש בלתי מבוקר, או בלתי מקצועי, או בלתי חוקי במידע או במוצרים הנזכרים. אנו ממליצים להיוועץ ברופא / מטפל מוסמך לפני השימוש בתוספי תזונה בכלל ואנשים הנוטלים תרופות מרשם, נשים בהיריון, נשים מניקות וילדים בפרט יש להיוועץ ברופא לפני השימוש.