Loading...
WINTER DEFENSE הרכב צמחי ייחודי מתמציות יבשות מרוכזות לחורף בריא . תורם לחיזוק ההגנה הטבעית ומסייע לעבור את תקופת החורף בשלום .

פורמט

כמוסות

מינון ואופן שימוש

אופני שימוש ומינונים: 1-2 כמוסות , פעמיים ביום. תכולה : 90 כמוסות קונטרה אינדיקציה : יש להימנע משימוש בהרכב במקביל לתרופות המשמשות לדיכוי חיסוני. הריון: ההרכב אסור לשימוש בהריון. הנקה : מומלץ להימנע משימוש בהרכב בהנקה.

תכולה

90 יח

-->

הרכב צמחים

 • אנדרוגרפיס (King Of Bitter)
  אנדרוגרפיס
  שם עברי אנדרוגרפיס
  שם עממי King Of Bitter
  שם סיני Chuan Xin Lian
  שם בוטני Andrographis paniculatae

  אנדרוגרפיס הינו שיח קטן האוהב לגדול באיזורים מוצלים. הוא יכול להגיע עד גובה של מטר וחצי. הגבעול דק וגמיש ובעל גוון ירוק כהה ואילו העלים הרבים המכסים את נוף הצמח הם מעל גוונים בהירים וכתמים צהובים לאורך ורידי העלה. פריחתו עדינה עם פרחים קטנים בצבע לילך- לבן עם כתמים בגוון בורדו ועמוד עילי בולט וכהה בתמירו.             איזור הגידול הטבעי של האנדרוגרפיס הינו בהודו וסרי לנקה אך כיום הוא מגודל ברובו בסין מאחר והינו צמח חשוב מאוד ברפואת הצמחים הסינית. בעקבות טעמו המר והחזק בהודו מכנים אותו בכינוי "מלך המרים". ברפואת הצמחים המודרנית מיוחסת לצמח עוצמת פעילות בינונית, והוא מותווה בעיקר לבעיות בכבד, לטיפול במצבים זיהומיים ולתמיכה במערכת החיסון.  

  קרא עוד
 • קדד קרומי (Astragalus)
  קדד קרומי
  שם עברי קדד קרומי
  שם עממי Astragalus
  שם סיני Huang Qi
  שם בוטני Astragalus membranaceus

  אסטרגלוס הקרוי קדד קרומי הינו צמח מרפא השייך למשפחה רחבה של כ 1800 מינים. הינו שיח רב שנתי ממשפחת הפרפרניים.  המתנשא לגובה של מטר 1 או יותר עליו ירוקים, קטנים וצפופים וצומחים בצורת מניפה ציורית. תפרחתו צהובה עם פרחים פעמוניים קטנים ועדינים. הוא צומח היטב באקלים לח עם אדמה חולית, חשופה לשמש ומושקית היטב. השורש גלילי, מסועף וארוך (30-90 ס"מ), צבעו הפנימי צהבהב וטעמו מתקתק. המין הרפואי גדל בבר הטבעי של צפון-מזרח סין, מרכז מונגוליה, סיביר, וכגידול מסחרי בעיקר בסין. כיום הזן הסיני הינו אחד מצמחי המרפא הנסחרים ביותר מבין צמחי המרפא בעולמינו ( ב10 שנים האחרונות הוא תמיד נמצא ברשימת ה 50 הראשונים) וזאת בעיקר בעקבות יכולותיו של האסטרגלוס להשתלב היטב בפורמולת צמחים מבלי לפגוע בתכונותיהם של צמחים אחרים. שורשו של הצמח הוא זה המשמש את הרפואה המודרנית והמסורתית וניתן ללקטו אך ורק משיחים בני 4-5 שנים. רפואת הצמחים הסינית מעריכה את סגולותיו של האסטרגלוס והוא נמצא בשימושה מזה מאות בשנים; הוא מוגדר ע"י הסינים כצמח המחזק את הטחול, הריאה הצ'י והדם, ומשמש בעיקר לטיפול בתשישות, חולשה וזיהומים תכופים. ברפואת הצמחים המודרנית משמש הצמח בעיקר כמעורר חיסון אנטי ויראלי וכמווסת חיסוני,לטיפול ומניעה של זיהומים ואף כטיפול תומך בלוקים במחלות ממאירות. האסטרגלוס נחשב לצמח עדין המתאים לשימוש ארוך טווח ואף לטיפול בילדים.  

  קרא עוד
 • יערה יפנית (Honeysuckle)
  יערה יפנית
  שם עברי יערה יפנית
  שם עממי Honeysuckle
  שם סיני Jin Yin Hua
  שם בוטני Lonicera japonica

  יערה יפנית הינו שיח מטפס רב שנתי ממשפחת היערתיים. שיח זה מגיע לגובה רב (עד 10 מטרים או יותר) על גבי עצי אלון, או סקויה. עליו ירוקים וחלקים ובעלי צורה אובלית בקוטר של 3 ס"מ. פריחתו המופיעה באביב מתפשטת לכל אורכו ורוחבו של השיח, תחילה צבעה לבן ועם הזמן פרחיו מצהיבים. פירותיו המיוחדים ,היוצאים לאור בקיץ, הם אוכמניות שחורות בגודל של חצי ס"מ לכל היותר והינם רעילים למאכל.  היערה מקובלת מאד ברפואה הצמחים הסינית ונזכרת לראשונה בחיבור הנודע Xinxiu Bencao, אשר פורסם בשנת 659 לספירה, כאחד מעשבי המרפא החשובים ביותר לסילוק חום ורעילות מהגוף. ברפואת הצמחים המודרנית נחשבת היערה לצמח עדין ונטול רעילות המתאים לשימוש ממושך.   

  קרא עוד
 • זנגביל | ג'ינג'ר (Ginger)
  זנגביל | ג'ינג'ר
  שם עברי זנגביל | ג'ינג'ר
  שם עממי Ginger
  שם סיני Gan Jiang
  שם בוטני Zingiber officinalis

  הזנגביל הינו עשב רב-שנתי ממשפחת הזנגביליים שמוצאו בדרום-מזרח אסיה הטרופית והגדל כיום באזורים טרופיים בהודו, סין, איי הודו המערבית, ניגריה, אוסטרליה, ברזיל וארה"ב. הצמח גדל עד לגובה של מטר אחד, עליו ארוכים ופרחיו הצהבהבים\ירקרקים\ארגמניים נישאים על קצות הגבעולים. קנה השורש, המשמש למטרות רפואיות וקולינריות, נאסף כאשר גיל הצמח נע בין 6-20 חודשים. טעמו וניחוחו של הזנגביל נוטה להתעצם בד בבד עם התבגרות הצמח, כאשר הזנגביל הגדל באפריקה נחשב לפיקנטי מכולם בעוד הזנים המתונים יותר מגיעים ברובם מסין. ברפואה ההודית המסורתית הצמח מוכר מזה אלפי שנים, ומקור שמו בשפת הסנסקריט בה פירושו 'בעל צורת קרן'. הצמח נזכר לראשונה בכתבי קונפוציוס שמלפני כאלפיים וחמש מאות שנה בעוד שבמערב הזנגביל מוכר כצמח מרפא ותבלין כבר למעלה מאלפיים שנה. במאה השלוש-עשרה הוכר ערכו הקולינרי של הצמח גם באירופה, ובימי הביניים נהגו לעשות בו שימוש להקלה במקרים של בחילות, חמרמורת ונפיחנות. ליבשת אמריקה הגיע הזנגביל עם הספרדים, בעוד שהפורטוגזים הביאוהו עימם ליבשת אפריקה. סגולותיו הרפואיות של הצמח, הן מצד המסורת והן המבוססות מחקרית, רבות ומגוונות. המחקר המודרני הראה כי הזנגביל יעיל בטיפול בבחילות והקאות וכן נמצאה השפעה מיטיבה בטיפול במצבים דלקתיים של השלד. עם זאת, נדמה כי מעלותיו העיקריות של הזנגביל, הבאות לידי ביטוי מלא בשימוש הקליני המקצועי, נוגעות ליכולתו לשפר את ספיגת הרכב הצמחים בו הוא נוטל חלק ולהעצים את זמינות הרכיבים הצמחיים הפעילים לרקמות הגוף. בנוסף, הזנגביל מפחית את תחושת הקבס הנגרמת לעתים על ידי תרופות צמחיות תוקפניות, מגן על רירית הקיבה ומפחית תופעות לוואי של צמחים אחרים. למרות עוצמת פעילותו המשמעותית, הזנגביל נטול רעילות ובטוח לשימוש הן כתרופה והן בשימוש יומיומי כתבלין.

  קרא עוד

לייעוץ ויצירת קשר עם מטפל מוסמך

03 910 2225 התקשרו או שלחו הודעה

הערה משפטית

ידע זה אינו מהווה התוויה רפואית ו/או תחליף לכל טיפול רפואי אחר. על אף שלא ידוע על תופעות לוואי משימוש ב WINTER DEFENSE השימוש בו הוא על אחריות המשתמש בלבד. בכל שאלה רפואית על המשתמש להיוועץ ברופא המטפל