Loading...
תוסף תזונה לילדים בטעם תפוז המכיל שמן דגים בתוספת ויטמינים. שמן דגים מקורי, באיכות רוקחית העומד בתקנים של האיחוד האירופאי. עשיר באומגה 3 ומכיל את הויטמינים A, C ו- D. נטול ריח וטעם של דגים.

פורמט

מינון ואופן שימוש

ילדים מעל גיל שלוש ומבוגרים - 1 כפית ביום (5 מ"ל). נער היטב לפני השימוש. הוראות אחסון: שמור במקום קריר ומחוץ להישג ידם של ילדים.

תכולה

100 מ"ל

-->

לייעוץ ויצירת קשר עם מטפל מוסמך

03 910 2225 התקשרו או שלחו הודעה

הערה משפטית

ידע זה אינו מהווה התוויה רפואית ו/או תחליף לכל טיפול רפואי אחר. על אף שלא ידוע על תופעות לוואי משימוש ב HALYCITROL השימוש בו הוא על אחריות המשתמש בלבד. בכל שאלה רפואית על המשתמש להיוועץ ברופא המטפל

 

מאמר הליצטרול

MELBOURNE , אוגוסט 14(upi)-שמן דגים -או באמצעות אכילת דגים שמקורם במעמקי הים, או דגים מהחלק הצפוני של הכדור,או באמצ

עות נטילת תוסף תזונה של שמן דגים, עשוי לעזור למנוע התפרצות של פסיכוזה ותנאי פסיכוטי בבני נוער וצעירים בסיכון גבוה להם . 
על פי מחקר המבוסס על 7 שנות לימוד באוסטרליה, היתרונות של שמן דגים אינם ברורים בגלל ריבוי מחקרים על ההשפעות שלהם ביחס למגוון רחב של מחלות-ממחלת לב ועד לדלקות פרקים .

חוקרים דיווחו במחקר שנערך בין השנים 2004-2007 שנטילת שמן דגים למשך תקופה של 3 חודשים, סייע למנוע התפתחות של מצב פסיכוטי בקבוצה של 81 בני נוער ומבוגרים צעירים בין גילאי 13 ו24 . 
"סכיזופרניה היא גורם עיקרי למגבלות, אך טיפול מוקדם נקשר לתוצאות טובות יותר", אומר ד"ר פיל אמינגר, פרופסור באוניברסיטת מלבורן,"המחקר שלנו נותן תקווה שאולי יש חלופות לתרופות אנטי-פסיכוטיות".
בראיון לגרדיאן האוסטרלי .

במחקר חדש שפורסם ב :nature communications 
חוקרים עקבו אחר 71 מטופלים מתוך 81 משתתפי המחקר המקורי. הם מצאו כי 4 מתוך 41 המשתתפים שנטלו שמן דגים כתוסף תזונה פיתחו פסיכוזה ב 7 השנים הבאות.
ואילו 16 מתוך 40 המשתתפים שקיבלו פלצבו במחקר המקורי פיתחו מצב פסיכוטי . 
18.8 מליון אמריקאים נוטלים תוספי תזונה המכילים שמן דגים ואומגה 3, מה שהופך אותם כתוסף התזונה הנפוץ ביותר בארה"ב. על פי המכון הלאומי לבריאות .

אין ספק שיש צורך להמשיך את המחקרים הרפואיים על מנת להכיר ולדעת את ההשפעות השונות של שמן דגים, אולם מחקר זה בהחלט יכול להביא לפריצת דרך בתחום הטיפול במחלות מנטליות ומצבים פסיכוטיים.
פול אמינגר אמר כי מחקרים נוספים צריכים להיעשות כדי לשכפל את תוצאות מחקר um לפני שניתן לשנות אפשרויות טיפול במצבים פסיכוטיים. קלייב אדמס, חוקר באוניברסיטת נוטינגהם, אמר תוצאות מחקר פסיכוזה היו צריכות להילקח בחשבון יחד עם מחקרים אחרים על שמן דגים, אבל בכל זאת התוצאות מבטיחות.

HALYCITROL

הליצטרול   LORTICYLAH

תוסף התזונה הוותיק, מעל 75 שנות מוניטין ברחבי העולם! עכשיו באריזה חדשה.
דורות רבים של משתמשים, גדלו עם מוצר זה.
ילדים זקוקים לויטמינים לצרכי גדילה ואנרגיה. ויטמינים חיוניים אלה נמצאים בשמן כבד דגים.
שמן דגים בטעם תפוז המכיל את הויטמינים A, C, D. ללא ריחות וטעמי לוואי.
סירופ הליצטרול מכיל ויטמינים הדרושים לגוף  בכמויות יומיות קטנות מאוד,  בכדי לשמור על צמיחה בריאה והתפתחות. ויטמינים אלה נמצאו  מעורבים בפעילויות ביולוגיות רבות בגוף.
שמן דגים הוא תוסף תזונה המופק משמן כבד של דגים.   COD LIVER OIL
בנוסף, אך לא פחות חשוב, שמן דגים  מכיל גם אומגה 3 מסוג:

חומצת שומן EPA
חומצת שומן
DHA  
ויטמינים אינם מיוצרים  על ידי הגוף ולכן יש לצרוך אותם מהמזון או השמש(ויטמין D)ונדרשים לפעילותו התקינה.
חוסר כמויות מספיקות של כל אחד מויטמינים אלה בתזונה יכול לגרום לתופעות לוואי שונות .
ויטמין A, ויטמין מסיס שומן, חיוני לצמיחה ולגדילה , להתפתחות  , תחזוקה,  וממלא תפקיד חשוב בשמירה על הראייה , במיוחד באור מעומעם ולכן מחסור בויטמין A מתפתח כאשר הצריכה התזונתית אינה מספקת, ומופיע  בתדירות גבוהה יותר אצל ילדים צעירים מאשר אצל מבוגרים.
השימוש בהליצטרול  ניתן בדרך כלל לתינוקות וילדים  בכדי  להשלים  צריכת ויטמיני A ו- D ומסייעת במניעת תופעות של היפו-ויטמינוסיס.
שמן דגים אינו טעים וריחו רע , באמצעות ארומה וטעם טבעיים לחלוטין הצלחנו להתגבר על הטעם והריח האופייניים של שמן דגים.
זהו תוסף התזונה הטעים  והמרענן המכיל בתוכו שמן דגים בטעם תפוז, לגדילה ואנרגיה.

SINCE 1941