Loading...
תכשיר צמחי ייחודי אשר לפי רפואת הצמחים המסורתית משמש לתמיכה ואיזון של המערכת הנשית בתקופת המעבר.

פורמט

כמוסות

מינון ואופן שימוש

1-2 כמוסות 3 פעמים ביום.

תכולה

60 יח

-->

הרכב צמחים

 • אנאמרנה ()
  אנאמרנה
  שם עברי אנאמרנה
  שם עממי
  שם סיני Zhi Mu
  שם בוטני Anemarrhenae asphodeloides

  אנאמרנה הינו שיח קטן משתייך למשפחת השושניים (האספרגוסים) ומוצאו בסין, קוראה ומגנוליה. גובהו כ 30 ס"מ מעל עלים עמודיים הוא דומה מאד במבנהו לבצל או עירית שאליה הוא גם דומה באיכויות. הוא בעל תפרחת עמודית סגלגלה (דומה מעט ללבנדר) והוא מתאפיין במבנה שורש יחודי אשר משתרש לאורכה של האדמה ומוציא שורשים קטנים אשר אוחזים אותו המקומו. ברפואת הצמחים המודרנית נחשבת אנאמרנה לצמח בעל עוצמת פעילות בינונית, המותווה בעיקר למצבים המאופיינים בחום, דוגמת גלי חום של גיל המעבר.  

  קרא עוד
 • קוהוש שחור (Black Cohosh)
  קוהוש שחור
  שם עברי קוהוש שחור
  שם עממי Black Cohosh
  שם סיני
  שם בוטני Cimicifuga (Actaea) racemosa

  זהו שיח הגדל לכל אורך ימות השנה, גודלו הממוצע משתרע לכ 2 מטרים. מוצאו של הקוהוש השחור בארה"ב ובקנדה. זמן הקציר המקובל הוא לקראת תחילתו של הסתיו ומשמש בחלק גדול מהמקרים בתמצית רפואיות מגוונות צמחים (משתלב היטב עם צמחים נוספים בפורמולה). הקוהוש נחשב לאחד מצמחי המרפא החשובים של הרפואה האינדיאנית המסורתית. הוא יועד ברפואה זו לטיפול במגוון בעיות נשים, ובעיקר שימש להקלה בעוצמת הכאב של צירי הלידה. הצמח שימש ברפואה זו גם לטיפול בהכשות נחשים. כיום ברפואת הצמחים המודרנית הקוהוש השחור כינו אחד הצמחים הפופולרים והיעילים ביותר לשילוב בפורמולות צמחים לאיזון המערך ההורמונאלי בגופה של אישה ומשמש להקלה על סימנים של גיל המעבר, בדלקות מפרקים וביתר לחץ דם.  

  קרא עוד
 • אמלה (Indian Gooseberry)
  אמלה
  שם עברי אמלה
  שם עממי Indian Gooseberry
  שם סיני
  שם בוטני Emblica officinalis \ Phylanthus emblica

  אמבליקה הינו זן של עץ פירותי המתנשא לגבהים של 20 מטרים עם גזע מרכזי וענפים הנפתחים לצידו. הינו השייך למשפחת החלבלוביים . בעל עלים קטנים דמויי נוצה (דומה מאוד במבנהו לצאלון הארץ ישראלי), פירות עגולים בגוונים של ירוק-צהוב ומבשילים בסתיו הם מופיעים לאחר פריחה ירוקה שבדרך כלל פורחת בשיאו של האביב. אזור הגידול הטבעי שלו הינו באזורים הטרופיים והסוב-טרופיים של אסיה (הודו, צילון, בורמה, מלזיה, סין והמזרח התיכון). האמבליקה (amla) נמנית עם המרכיבים של פורמולה איורוודית פופולרית ונחשבת ביותר, הקרויה טריפאלה (triphala). ידועים שימושים רפואיים בצמח מהמסורות ההודית, הטיבטית והיוונית\ערבית, ופריו משמש זה אלפי שנים כמאכל למקומיים ומצטיין בתכולה גבוהה במיוחד של ויטמין C. בנוסף, שימש הצמח במשך הדורות בתעשיית הצבעים, הדיו, השמפו והשמנים לשיער. ברפואת הצמחים הקלינית המודרנית הצמח מוגדר כבעל פעילות מתונה והוא מתאים לשימוש לפרקי זמן ארוכים.  

  קרא עוד
 • זנב הארי (Motherwort)
  זנב הארי
  שם עברי זנב הארי
  שם עממי Motherwort
  שם סיני Yi Mu Cao
  שם בוטני Leonurus spp

  זנב הארי הינו שיח פרחוני ממשפחת השפתניים. זהו שיח רב שנתי המיתמר לגובה של מטר וחצי או יותר. הצמח הוא בעל גבעול מרכזי אחד וצמיחת עליו סימטרית מכל קצה מפרק. צורת העלים שסועה וארוכה ובעלת שעריות ( כלומר עלה לימין עלה לשמאל ) כאשר מעל קו יציאת העלים יוצאת תיפרחת בגוונים של סגול לילך עם 10-12 פרחים. אזור הצמיחה הטבעי של זנב הארי הוא במרכז אסיה ובמזרח אירופה, אך עם חלוף הזמן הוא התאקלם גם בצפון אמריקה מאחר והוא גדל בר ביערות ושטחים פתוחים. זנב הארי משמש את הרפואה הסינית מזה 2000 שנה עוד מימי שושלת מינג כמו כן הוא זכה לשימוש רפואי גם ברומא העתיקה לטיפול בבעיות לב, וההרבליסט האנגלי הנודע ניקולאס קלפפר גורס כי: "אין צמח מרפא טוב יותר ממנו להרחקת מלנכוליה מהלב, לחיזוק הלב ולהשריית מצב רוח טוב". שמו האנגלי העממי של הצמח (Motherwort), מרמז על שימושיו המקובלים לטיפול בבעיות נשים ורביה, והרפואה הסינית עושה שימוש במין L. Heterophyllus , לטיפול בבעיות הקשורות למחזור החודשי. ברפואת הצמחים המודרנית נחשב הצמח לבעל עוצמת פעילות בינונית, המתאים לטיפול ארוך טווח בבעיות של המערכת הקרדיו-ווסקולארית לצד טיפול בהפרעות הורמונאליות רגשיות ועצביות.  

  קרא עוד

לייעוץ ויצירת קשר עם מטפל מוסמך

03 910 2225 התקשרו או שלחו הודעה

הערה משפטית

ידע זה אינו מהווה התוויה רפואית ו/או תחליף לכל טיפול רפואי אחר. על אף שלא ידוע על תופעות לוואי משימוש ב HERBAMOLI השימוש בו הוא על אחריות המשתמש בלבד. בכל שאלה רפואית על המשתמש להיוועץ ברופא המטפל