Loading...
תכשיר צמחי ייחודי אשר לפי רפואת הצמחים המסורתית משמש לטיפול בנשירת שיער ומחזקים את שורשי השיער.

פורמט

כמוסות

מינון ואופן שימוש

1-2 כמוסות, שלוש פעמים ביום.

תכולה

90 מ"ל

-->

הרכב צמחים

 • אמלה (Indian Gooseberry)
  אמלה
  שם עברי אמלה
  שם עממי Indian Gooseberry
  שם סיני
  שם בוטני Emblica officinalis \ Phylanthus emblica

  אמבליקה הינו זן של עץ פירותי המתנשא לגבהים של 20 מטרים עם גזע מרכזי וענפים הנפתחים לצידו. הינו השייך למשפחת החלבלוביים . בעל עלים קטנים דמויי נוצה (דומה מאוד במבנהו לצאלון הארץ ישראלי), פירות עגולים בגוונים של ירוק-צהוב ומבשילים בסתיו הם מופיעים לאחר פריחה ירוקה שבדרך כלל פורחת בשיאו של האביב. אזור הגידול הטבעי שלו הינו באזורים הטרופיים והסוב-טרופיים של אסיה (הודו, צילון, בורמה, מלזיה, סין והמזרח התיכון). האמבליקה (amla) נמנית עם המרכיבים של פורמולה איורוודית פופולרית ונחשבת ביותר, הקרויה טריפאלה (triphala). ידועים שימושים רפואיים בצמח מהמסורות ההודית, הטיבטית והיוונית\ערבית, ופריו משמש זה אלפי שנים כמאכל למקומיים ומצטיין בתכולה גבוהה במיוחד של ויטמין C. בנוסף, שימש הצמח במשך הדורות בתעשיית הצבעים, הדיו, השמפו והשמנים לשיער. ברפואת הצמחים הקלינית המודרנית הצמח מוגדר כבעל פעילות מתונה והוא מתאים לשימוש לפרקי זמן ארוכים.  

  קרא עוד
 • ליגוסטיקום (ligutri)
  ליגוסטיקום
  שם עברי ליגוסטיקום
  שם עממי ligutri
  שם סיני Chuan Xiong
  שם בוטני Ligusticum spp

  הליגוסיקום הינו שיח עונתי הגדל לרוב בסוף החורף או לאחר העונה הגשומה במזג אוויר מונסוני השייך למשפחת הסוככיים. זהו שיח יפייפה בעל תפרחת לבנה דמויית כיפה בעל מגוון רחב של תתי זנים שאחד מהם אף גדל ברחבי ישראל בשיאו של האביב. עליו גדולים ומשוננים ולרוב הוא גדל בסמול לעשבים שוטים נוספים. לכל שיח יש 5-8 גבעולים גבוהים עולים לגובה של מטר וחצי או יותר שבקצהו מסודרת לה תפרחת של 20-30 פקחים קטנים המתכנסים יחד ליצירת כיפה לבנה המשמשת מקלט ובית לחיפושיות משה רבינו וחרקים נוספים. איזור הגידול הטבעי שלו הוא במחוז סצ'ואן שבסין, אך כיום הוא מגודל ברחבי אסיה (בעיקר סין וטוויאן) ואף מעט בהולנד וגרמניה. ברפואה הסינית המסורתית משמשים רבות מאוד בצמח זה כצמח שיודע לפתוח ולהניע את הדם מבלי להחלישו ולכן ניתן לראות אותו משולב בהרבה פורמולות צמחים כבדות ומזינות במטרה לשמור על תנועה נכונה של מחזור הדם. ברפואת הצמחים המודרנית מיוחסת לו עוצמת פעילות בינונית.  

  קרא עוד
 • דקל ננסי (Saw palmetto)
  דקל ננסי
  שם עברי דקל ננסי
  שם עממי Saw palmetto
  שם סיני
  שם בוטני Serenoa serrulata

  הדקל הננסי כשמו הינו עץ דקל קטן שאינו עולה על מטר וחצי השייך למשפחת הדקליים. הוא נפוץ באדמות חוליות ממזרח קרוליינה ועד פלורידה. ברפואת הצמחים המודרנית הוא מוגדר כצמח עדין, הנחשב ספציפי לטיפול בהגדלה שפירה של בלוטת הערמונית.  

  קרא עוד
 • אטרקטילודס ()
   אטרקטילודס
  שם עברי אטרקטילודס
  שם עממי
  שם סיני Bai Zhu
  שם בוטני Atractylodes macrocephala

  עשב רב-שנתי בן למשפחת המורכבים. הצמח גדל בר ממנצ'וריה וקוריאה ועד לחלקים הצפוניים והמזרחיים של סין ויפן. הוא גדל בעמקי ההרים ודורש שפע של מים. הפריחה בין יולי לאוגוסט. קנה השורש של אטרקטילודס הינו החלק המשמש למטרות רפואה, כאשר ציצת שורשים ארוכה ועבה, עם חתך רוחב פנים צהבהב, נחשבת כחומר גלם איכותי במיוחד. הצמח משמש זה מאות בשנים כאחד הצמחים החשובים ברפואת הצמחים הסינית המסורתית. ברפואת הצמחים המודרנית נחשב האטרקטילודס לצמח עדין ונטול רעילות, המתאים לטיפול ארוך טווח במגוון ליקויים אשר מקורם בחולשת מערכת העיכול ולחות עודפת.

  קרא עוד
 • ארכובית סינית ()
  ארכובית סינית
  שם עברי ארכובית סינית
  שם עממי
  שם סיני He Shou Wu
  שם בוטני Polygonium (Fallopia) multiflora

  זהו צמח מטפס רב-שנתי ממשפחת הארכוביתיים, הגדל בסין ונאסף לשימוש רפואי באביב ובסתיו. הרפואה הסינית מייחסת לארכובית זו סגולות ריפוי ייחודיות: היא נחשבת לאחד הצמחים המזינים את התמצית (הג'ינג) והמחזקים כליות וכבד החשובים ביותר. ברפואה זו מיועדת הארכובית הסינית לטיפול בתסמינים של חוסר יין האופייניים לגיל מתקדם ולהזדקנות בטרם עת, וכן לתסמינים של חוסר דם. ברפואת הצמחים המודרנית נחשבת הארכובית הסינית לצמח בעל עוצמת פעילות מתונה, בעל ייעוד טיפולי כנוגד תהליכי הזדקנות (אנטי-אייג'ינג).

  קרא עוד

לייעוץ ויצירת קשר עם מטפל מוסמך

03 910 2225 התקשרו או שלחו הודעה

הערה משפטית

ידע זה אינו מהווה התוויה רפואית ו/או תחליף לכל טיפול רפואי אחר. על אף שלא ידוע על תופעות לוואי משימוש ב DEEP ROOTS השימוש בו הוא על אחריות המשתמש בלבד. בכל שאלה רפואית על המשתמש להיוועץ ברופא המטפל .