שמן היפריקום ראן צמחים

בחנות צמחי המרפא המוערכת של ראן פארמה תוכלו לרכוש מגוון סוגים של שמנים אתרים טהורים, הכוללים גם שמן היפריקום של ראן צמחים. זהו שמן שמרגיע ומקל על כאבים ומומלץ כתוספת נפלאה לאמבטיה. הוא מופק מצמח פרע מחורר ומתאים גם לשימוש כתמצית יבשה, כחליטה, כמרכיבים בפורמולה וכטינקטורה.

אודות צמח היפריקום

שמן היפריקום, או בשמו הבוטני Hypericum perforatum, מקורו בצמח הרפואי פרע מחורר המוכר בישראל כצמח רוקחי מאושר למכירה. זהו שיח יפה המגיע לגובה של שני מטרים, השופע בפריחה צהובה ועליו ירוקים, דקים ומנוקדים. העלים גם נראים כאילו הם מחוררים ומכאן שמו של השיח הגדל באופן טבעי בצפון אמריקה, אירופה ומערב אסיה. זאת בעוד שהשם היפריקום, שפירושו דמות על מגנה, מקורו באמונה כי זהו צמח מכושף אשר שויך ליוחנן הקדוש ואף נקרא על שמו, ונחשב כבעל יכולת הגנה מפני רוחות רעות. בנוסף, צמח זה היה מוכר עוד בעבר הרחוק כבעל סגולות מרפא שונות, לרבות טיפול בדיכאון, חוסר שקט וחרדה. תכונות אלו של ההיפריקום מוכרות גם בימינו והוא מהווה מרכיב בתרופות מערביות שונות לחרדה ודיכאון. תכונותיו מיושמות גם בשיטות טיפול אלטרנטיביות רבות, אליהן מתווספות גם יכולות ריפוי אחרות של הצמח, לרבות טיפול בפגעי ומחלות עור, טיפול במחלות ויראליות וחיזוק שלפוחית השתן.

הזמנת שמן היפריקום

לנוחיותכם, הזמנת שמן היפריקום ראן צמחים מוצעת און ליין ישירות דרך חנות האינטרנט שלנו. על מנת לדעת עוד אודות המוצר ומוצרים נוספים בואו לחנות שלנו בראשון לציון, או צרו קשר עם ראן פארמה בטלפון 2225 03-910.