צמחי מרפא לטיפולי נטורופתיה

החנות המובילה ראן פארמה מציעה ללקוחותיה קשת רחבה של צמחי מרפא, פורמולות, חליטות, ושמנים ארומתרפיים המתאימים לצרכים שונים של טיפולי נטורופתיה. מדובר במוצרי איכות המאושרים על ידי מכון התקנים ומשרד הבריאות, המוצעים עבור מחיר משתלם ועם אפשרות לרכישה און ליין ומשלוח עד הבית.

נטורופתיה ותזונה

הרפואה הנטורופתית דוגלת בהקשבה לצרכי הגוף וסיפוקם באמצעים טבעיים, התומכים ביכולת הגוף לרפא את עצמו. מדובר בגישת טיפול עתיקת יומין אשר התמסדה לפני כמאתיים שנה ומאגדת בתוכה אוסף שיטות לריפוי טבעי. כמו כן, אחד האמצעים המובילים בריפוי נטורופתי הינו באמצעות תזונה מתאימה המסתייעת בצמחי מרפא, בפורמולות שונות ובתוספי מזון. מימוש יעדים אלו של נטורופתיה ותזונה נעשה על ידינו עם מגוון מוצרי איכות טבעיים, הכוללים:

  • חליטות טבעיות של מגוון סוגי צמחים, כדוגמת אוכמניות עלים, אורגנו פראי, לבנדר, אלון מצוי, גדילן ובן חרצית.
  • פורמולות צמחים – מגוון סוגי פורמולות להקלה, סיוע ותמיכה בקשת רחבה של בעיות, כדוגמת הקלה על מחושי בטן, תוסף תזונה לילדים עם שמן דגים וויטמינים, הרכב ייחודי לאיזון וחיזוק כישורים מנטאליים, רוגע ומיקוד, והרכבים מתמציות מרוכזות ויבשות של פטריות כוח המיועדות להגנה וחיזוק הגוף.
  • תמציות ארומאטיות – מבחר עשיר של תמציות אתריות טהורות המוצעות גם כתערובות שמנים.
  • מוצרים נוספים – ביניהם מיצויים יבשים ונוזליים, מוצרי טבע ותוספי תזונה.

הזמנת מוצרים לטיפולי נטורופתיה

הזמנת מוצרים לצורכי נטורופתיה ותזונה מוצעות ישירות דרך האתר המאובטח שלנו. כמו כן, אפשר לבצע הזמנות ולקבל עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא בחנות שלנו בראשל"צ, או באמצעות פניה אל ראן פארמה בטלפון 2225 03-910, או מייל ran@ranpharma.com