המעלות של פטריות כוח יפניות

בחנות צמחי המרפא של ראן פארמה מציעים פורמולות המשלבות תמצית פטריות כוח יפניות מסוג ריישי, שיאטקי ומיטאקי. פטריות כוח אלו משמשות כבר אלפי שנים מרפאים במזרח הרחוק בהיותן שופעות בסיבי תזונה, חומצות אמינו, מינרלים וויטמינים, וכן בזכות יכולות הריפוי העוצמתיות שלהן. סגולותיהן החלו בעשורים האחרונים להתגלות למערב, ומחקרים רבים נעשו אודותן, הן בכל פרט לחוד והן עבור שילובים שלהן. תוצאות מחקרים אלו הניבו שורה ארוכה של ממצאים, לרבות השפעות אנטי אלרגניות, בקטריאליות, ויראליות ואנטי סרטניות, הורדת רמת כולסטרול, שיפור תפקוד מערכת החיסון, ועד הארכת תוחלת חיים. ואם לא די בכך, תופעות לוואי של פרטיות כוח יפניות הינן נדירות ולרוב אינן מסכנות חיים.

פטריית ריישי

פטריית ריישי המכונה גם גנדורמה משמשת למאכל ומרפא. זוהי פטריית כוח גדולה הנפוצה בעיקר בגווני אדום שמוצאה למעשה בסין, שם היא גדלה באקלים טרופי על גבי גזעים של עצים. פטרייה זו מוכרת כבר אלפי שנה ברפואה הסינית, בין היתר כמעכבת הזדקנות. כיום היא מוכרת כצמח ממריץ המעורר את אנרגיית הגוף באופן מעודן וללא יצירת חוסר שקט או המרצת יתר. השימוש בפורמולות על בסיס פטריות אלו נחשב כיעיל עבור מחלות סוכרת, לאיזון לחץ דם ולמניעת סרטן.

פטריית מיטאקי

פטריית הכוח מיטאקי הינה פטרייה ייחודית ממשפחת הנקבוביים, הצומחת בתחתיתם של עצים רחבי גזע בעיקר באזורים הרריים בצפון יפן, באירופה וצפון אמריקה. מרכיביה של פטרייה זו תורמים בין היתר לתפקוד מערכת החיסון, מפחיתים שומנים ולחץ דם, ויעילים למחלת סכרת ומניעה ותמיכה במחלות סרטן. כמו כן, הפטרייה נחשבת כלא רעילה וכיעילה לשימוש ארוך טווח.

פטריית שיטאקי

שיאטקי הינה פטריית מאכל ומרפא המכילה ריכוזים גבוהים של מינרל מסוג גרמניום, הנחשב כנוגד חמצון רב עוצמה התורם לחיזוקה של מערכת החיסון. זאת על ידי ייצור מרכיב חלבוני המכונה אינטרפרון שמעכב התפתחות וצמיחה של נגיפים בגוף, ומגביר פעולת כדוריות דם לבנות מסוג מקרופאג. כמו כן, פטרייה זו נחשבת יעילה למגוון בעיות נוספות, ביניהן מניעת התפתחות גידולים סרטניים, הורדת בלחץ דם, וכן מסייעת בשיכוך והקטנת כאבים.

להזמנת מוצרים עם פטריות כוח

הזמנת מוצרי מרפא עם פטריות כוח יפניות מוצעת ישירות דרך האתר המאבטח שלנו, או על ידי הגעה לחנות בראשון לציון. לחילופין, צרו קשר עם ראן פארמה בטלפון 2225 03-910.