מגוון צמחי מרפא להרגעה

בראן פארמה מוצע מגוון רחב של צמחים המתאימים לקשת גדולה של צרכים ובעיות מנטאליות ופיזיות, כולל טיפול בצמחי מרפא עבור בעיות עיכול, שתן, שלד ומפרקים, חיסון ונשימה. כמו כן, ברשותנו מגוון צמחי מרפא להרגעה המשפיעים לרוב על ידי עיכוב פעילויות עצביות ומתאימים לבעיות שונות, כדוגמת צמחי מרפא להורדת לחץ דם, בעיות קשב וריכוז, חוסר שקט, כאבי ראש, חרדה ודיכאון.

חשיבות המינון של צמחי מרפא

חשוב לדעת כי למינון צמחי מרפא להרגעה יש משמעות רבה בהשפעתם ועוצמתם. כך למשל, צמח מסוים במינון נמוך יגרום להפחתת חרדה ולרגיעה, ומינון יותר גבוה יוריד עוויתות ויסייע להירדם, ואילו מינון עוד יותר גבוה יכול לסייע בשיכוכם של כאבים.

מבחר צמחים מרגיעים

ברשותנו מבחר גדול של צמחי מרפא להרגעה שרבים מהם מותרים לשיווק ומכירה רק בבתי מרקחת, ביניהם אלטריס, שיבולת שועל, אסקלפיאס, כלידוניום, קוהוש שחור, כשתותית, לבנדר, כף הזאב, נפית החתולים, וויתניה משכרת ותרזה. לכל צמח מאפיינים, עוצמות ותכונות ייחודיות לו. למשל, פשטה שרועה מסייעת בחיזוק והזנת מערכת העצבים ותורמת לשיפור ריכוז וזיכרון. זאת בעוד שולריאן רפואי יעיל להפרעות שינה וחוסר שקט, תורם להורדת לחץ דם ומשמש כמעכב עצבי. המעוניינים לדעת עוד אודות צמחי מרפא מרגיעים יכולים להיכנס לאינדקס הצמחים שבאתר או להירשם לניוזלטר שלנו.

הזמנת צמחי מרפא להרגעה

הזמנת צמחי מרפא מרגיעים מוצעת ישירות דרך האתר המאובטח שלנו. כמו כן, אפשר לבצע הזמנות ולקבל עוד מידע והכוונה מקצועית בנושא על ידי הגעה לחנות שלנו בראשון לציון, או באמצעות יצירת קשר עם ראן פארמה בטלפון 2225 03-910.